Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Watrous
2021 Buick Enclave Avenir All-Wheel Drive
| Price: | $43,900$40,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,199 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3029A |
| City: | Watrous |
2021 Buick Enclave Essence All-Wheel Drive
| Price: | $35,900$34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,925 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3543A |
| City: | Watrous |
2021 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
| Price: | $50,900$47,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,866 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3327A |
| City: | Watrous |
2021 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $45,900$39,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:132,971 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S1622A |
| City: | Watrous |
2021 Dodge Durango R/T 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $50,900$46,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,045 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 5.7L 8Cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1632A |
| City: | Watrous |
2021 GMC Acadia SLT All-Wheel Drive
| Price: | $35,900$32,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:94,154 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1438B |
| City: | Watrous |
2021 GMC Acadia SLT All-Wheel Drive
| Price: | $38,900$37,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:92,535 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3425A |
| City: | Watrous |
2021 GMC Sierra 1500 Elevation 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $47,900$46,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:91,450 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3460A |
| City: | Watrous |
2021 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $55,900$54,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,273 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3440A |
| City: | Watrous |
Loading More Vehicles ...









