Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Watrous
2022 GMC Sierra 1500 Limited Elevation 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $45,900$44,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:112,456 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3452A |
| City: | Watrous |
2022 GMC Sierra 1500 Limited Elevation 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $45,900$44,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:111,397 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3553A |
| City: | Watrous |
2021 Chevrolet Silverado 1500 LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
| Price: | $50,900$47,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:95,866 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3327A |
| City: | Watrous |
2021 Chevrolet Silverado 1500 Custom Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $45,900$39,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:132,971 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S1622A |
| City: | Watrous |
2021 GMC Sierra 1500 Elevation 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $47,900$46,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:91,450 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3460A |
| City: | Watrous |
2021 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $55,900$54,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,273 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3440A |
| City: | Watrous |
2021 GMC Sierra 1500 Denali 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $52,900$48,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:118,695 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S1653A |
| City: | Watrous |
2021 GMC Sierra 1500 4x4 Double Cab 6.6 ft. box
| Price: | $30,900$29,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:190,558 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3353A |
| City: | Watrous |
| Price: | $36,900$35,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:158,891 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3170A |
| City: | Watrous |
Loading More Vehicles ...









