Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Watrous
2025 GMC Sierra 1500 Denali 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $80,900$77,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:49,397 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3303A |
| City: | Watrous |
2025 GMC Sierra 1500 Denali 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $80,900$77,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:24,075 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3330A |
| City: | Watrous |
2025 GMC Sierra 1500 AT4 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
| Price: | $80,900$79,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:19,530 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3267A |
| City: | Watrous |
2025 GMC Sierra 2500HD Denali Ultimate 4x4 Crew Cab 6.75 ft. box
| Price: | $113,900$105,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:29,390 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3104A |
| City: | Watrous |
2024 Chevrolet Silverado 1500 LTZ 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $60,900$56,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:115,775 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3234A |
| City: | Watrous |
2024 Chevrolet Silverado 1500 RST 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $55,900$54,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:76,277 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3514A |
| City: | Watrous |
2024 Chevrolet Silverado 1500 LTZ 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $64,900$63,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:80,105 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3521A |
| City: | Watrous |
2024 GMC Sierra 1500 SLE 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $57,900$56,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:49,110 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3199A |
| City: | Watrous |
2024 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $65,900$64,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:64,261 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3398A |
| City: | Watrous |
Loading More Vehicles ...










