Used Ford F-150 for Sale in Watrous
| Price: | $63,900$52,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:69,611 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.5L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S1600A |
| City: | Watrous |
F-150 Lariat Crew CabENGINE: 3.5L V6 ECOBOOST -inc: auto start/stop technology system 3.31 Axle Ratio GVWR: 3 198 kg (7 050 lb) Payload Package, Four Wheel Drive, Driver Monitoring, Security System, A/C, Tire Pressure Monitor, Front Side Air Bag, Front Head Air Bag, ABS, Aut.....Read MoreLire la suite
| Price: | $36,900$35,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:158,891 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3170A |
| City: | Watrous |
F150 XLT SupercrewENGINE: 5.0L V8 -inc: auto start/stop technology and flex-fuel capability GVWR: 3 175 kg (7 000 lb) Payload Package 3.31 Axle Ratio, Four Wheel Drive, Passenger Air Bag, Brake Assist, Adjustable Steering Wheel, Automatic Highbeams, Pass-Through Rear Seat, F.....Read MoreLire la suite
| Price: | $30,900$24,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:209,230 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.7L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | S1682A |
| City: | Watrous |
F-150 XLTENGINE: 2.7L V6 ECOBOOST -inc: auto start/stop technology system (STD), Four Wheel Drive, ABS, AM/FM Stereo, Stability Control, Passenger Air Bag Sensor, Telematics, Intermittent Wipers, A/C, Tires - Rear All-Season, Tires - Front All-Season, Brake Assist, Conventio.....Read MoreLire la suite
| Price: | $30,900$25,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:163,563 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3073A |
| City: | Watrous |
F-150 FX4
Loading More Vehicles ...





