Used Buick for Sale in Watrous
2025 Buick Envision Avenir 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $48,900$47,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:44,108 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3368A |
| City: | Watrous |
2025 Buick Envision Sport Touring 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $44,900$43,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:41,115 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1078C |
| City: | Watrous |
2024 Buick Enclave Premium 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $56,900$55,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,854 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3065A |
| City: | Watrous |
2024 Buick Envista Avenir 4dr Front-Wheel Drive
| Price: | $25,900$24,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:89,074 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.2L 3cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T3419A |
| City: | Watrous |
2023 Buick Enclave Premium All-Wheel Drive
| Price: | $47,900$46,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,625 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3404A |
| City: | Watrous |
2023 Buick Envision Essence All-Wheel Drive
| Price: | $35,900$34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:32,305 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3380A |
| City: | Watrous |
2023 Buick Envision Avenir All-Wheel Drive
| Price: | $39,900$38,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:19,535 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3430A |
| City: | Watrous |
2022 Buick Envision Essence All-Wheel Drive
| Price: | $27,900$26,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:120,778 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3374A |
| City: | Watrous |
2021 Buick Enclave Premium All-Wheel Drive
| Price: | $35,900$34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:144,998 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3424A |
| City: | Watrous |
Loading More Vehicles ...










