Used Buick Enclave for Sale in Watrous
2024 Buick Enclave Premium 4dr All-Wheel Drive
| Price: | $56,900$55,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:23,854 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3065A |
| City: | Watrous |
Enclave Premium AWDENGINE 3.6L V6 SIDI VVT STOP/START (310 hp [231 kW] @ 6800 rpm 266 lb-ft of torque [359 N-m] @ 2800 rpm) (STD), LPO ALL-WEATHER FLOOR LINER THIRD ROW, ENGINE BLOCK HEATER, ADAPTIVE CRUISE AND WHEEL PACKAGE includes (KSG) Adaptive Cruise Control (UG.....Read MoreLire la suite
2023 Buick Enclave Premium All-Wheel Drive
| Price: | $47,900$46,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,625 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3404A |
| City: | Watrous |
Enclave Premium AWDDARK GALVANIZED SEATS WITH EBONY INTERIOR ACCENTS PERFORATED LEATHER-APPOINTED SEAT TRIM, ENGINE 3.6L V6 SIDI VVT STOP/START (310 hp [231 kW] @ 6800 rpm 266 lb-ft of torque [359 N-m] @ 2800 rpm) (STD), 3 YEARS OF REMOTE ACCESS The Remote Access Pla.....Read MoreLire la suite
2021 Buick Enclave Premium All-Wheel Drive
| Price: | $35,900$34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:144,998 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3424A |
| City: | Watrous |
Enclave Premium AWDWHEELS 20 (50.8 CM) ALUMINUM POLISHED, ENGINE BLOCK HEATER, SURROUND AND SITES PACKAGE includes (SQ7) 20 polished aluminum wheels (DRZ) Rear Camera Mirror (UV2) HD Surround Vision and (IOT) 8 diagonal Buick Infotainment System with Navigation, SHALE WITH E.....Read MoreLire la suite
2021 Buick Enclave Avenir All-Wheel Drive
| Price: | $43,900$40,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,199 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3029A |
| City: | Watrous |
Enclave Avenir AWDSATIN STEEL METALLIC, ENGINE 3.6L V6 SIDI VVT STOP/START (310 hp [231 kW] @ 6800 rpm 266 lb-ft of torque [359 N-m] @ 2800 rpm) (STD), AVENIR PREFERRED EQUIPMENT GROUP includes standard equipment, ENGINE BLOCK HEATER, TRANSMISSION 9-SPEED AUTOMATIC (.....Read MoreLire la suite
2019 Buick Enclave Essence All-Wheel Drive
| Price: | $35,900$34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:44,337 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3498A |
| City: | Watrous |
Enclave Essence AWDTemporary Spare Tire, Tires - Rear All-Season, Keyless Entry, Adjustable Steering Wheel, Integrated Turn Signal Mirrors, Remote Trunk Release, Rear Bucket Seats, Tire Pressure Monitor, Passenger Adjustable Lumbar, A/C, 4-Wheel Disc Brakes, Universal Garage.....Read MoreLire la suite
2011 Buick Enclave CXL All-Wheel Drive Sport Utility
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:252,571 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3271A |
| City: | Watrous |
ENCLAVE AWD 1SBENGINE 3.6L V6 DIRECT INJECTION (DI) (STD), A/C, Power Passenger Seat, Tires - Rear All-Season, Intermittent Wipers, Passenger Air Bag Sensor, Climate Control, Power Windows, Privacy Glass, Driver Vanity Mirror, Passenger Illuminated Visor Mirror, Leather Stee.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...






