Used Chevrolet for Sale in Watrous
2023 Chevrolet Silverado 1500 High Country 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
| Price: | $66,900$65,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:74,051 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3438A |
| City: | Watrous |
Silverado Crew High CountryIRIDESCENT PEARL TRICOAT, TECHNOLOGY PACKAGE includes (DRZ) Rear Camera Mirror and (UV6) 15 Diagonal Head-Up Display (Includes (KSG) Adaptive Cruise Control., REAR AXLE 3.23 RATIO, TAILGATE MULTI-FLEX with six functional load/access features NOTE: .....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet Silverado 3500HD High Country
| Price: | $93,900$92,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:35,459 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | N/A |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Other |
| Stock #: | T3439A |
| City: | Watrous |
High Country Crew Cab 3500 SRWENGINE DURAMAX 6.6L TURBO-DIESEL V8 B20-DIESEL COMPATIBLE (445 hp [332 kW] @ 2800 rpm 910 lb-ft of torque [1220 Nm] @ 1600 rpm), Requires Subscription, Heated Mirrors, Power Steering, Locking/Limited Slip Differential, Heated Front Seat(.....Read MoreLire la suite
2023 Chevrolet TrailBlazer LT All-Wheel Drive
| Price: | $29,900$27,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:44,835 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3423A |
| City: | Watrous |
Trailblazer AWD LTTRANSMISSION 9-SPEED AUTOMATIC (STD), ENGINE BLOCK HEATER, DRIVER CONFIDENCE PACKAGE includes (UKC) Lane Change Alert with Side Blind Zone Alert (UFG) Rear Cross Traffic Alert and (UD7) Rear Park Assist (Beginning with start of production through November 2.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




