Used Buick for Sale in Watrous
2023 Buick Enclave Premium All-Wheel Drive
| Price: | $47,900$46,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:47,625 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3404A |
| City: | Watrous |
Enclave Premium AWDDARK GALVANIZED SEATS WITH EBONY INTERIOR ACCENTS PERFORATED LEATHER-APPOINTED SEAT TRIM, ENGINE 3.6L V6 SIDI VVT STOP/START (310 hp [231 kW] @ 6800 rpm 266 lb-ft of torque [359 N-m] @ 2800 rpm) (STD), 3 YEARS OF REMOTE ACCESS The Remote Access Pla.....Read MoreLire la suite
2023 Buick Envision Essence All-Wheel Drive
| Price: | $35,900$34,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:32,305 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3380A |
| City: | Watrous |
Buick Envision Essence AWDCINNABAR METALLIC, ENGINE 2.0L TURBO 4-CYLINDER SIDI (228 hp [170 kW] @ 5000 rpm 258 lb-ft of torque [350 N-m] @ 1500-4000 rpm) (STD), TECHNOLOGY PACKAGE I includes (UD5) Front and Rear Park Assist (UV2) HD Surround Vision (IOU) 10.2 diagona.....Read MoreLire la suite
2023 Buick Envision Avenir All-Wheel Drive
| Price: | $39,900$38,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:19,535 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Red |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | T3430A |
| City: | Watrous |
Envision Avenir AWDCINNABAR METALLIC, ENGINE 2.0L TURBO 4-CYLINDER SIDI (228 hp [170 kW] @ 5000 rpm 258 lb-ft of torque [350 N-m] @ 1500-4000 rpm) (STD), WHISPER BEIGE SEATS PERFORATED LEATHER-APPOINTED SEAT TRIM with Ebony interior accents, AVENIR PREFERRED EQUIPMEN.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




