Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Watrous
2015 Audi A3 2.0T Technik 2dr All-Wheel Drive quattro Cabriolet
| Price: | $28,900$27,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:12,252 km
| Body Style: | Convertible |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | V1000A |
| City: | Watrous |
A3All Wheel Drive, Turbocharged, ABS, Tires - Front Performance, Aluminum Wheels, Brake Assist, Power Steering, 4-Wheel Disc Brakes, Temporary Spare Tire, Tires - Rear Performance, Power Mirror(s), Keyless Entry, Automatic Headlights, Navigation System, Leather Steering Whee.....Read MoreLire la suite
2015 Chevrolet Silverado 2500HD LTZ
| Price: | $40,900$39,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:263,875 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3157B |
| City: | Watrous |
Silverado 2500 SWB 4WD Crew CABENGINE DURAMAX 6.6L TURBO DIESEL V8 B20-DIESEL COMPATIBLE (397 hp [296.0 kW] @ 3000 rpm 765 lb-ft of torque [1032.8 N-m] @ 1600 rpm) Includes (K40) exhaust brake.), Front Head Air Bag, Climate Control, Tires - Rear All-Season, Driver Il.....Read MoreLire la suite
2015 Ford Fusion SE 4dr Front-Wheel Drive Sedan
| Price: | $15,900$14,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:158,820 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | T3275A |
| City: | Watrous |
XXXFusion SEFront Wheel Drive, Power Steering, Traction Control, Tires - Front Performance, Brake Assist, Brake Actuated Limited Slip Differential, Tires - Rear Performance, Aluminum Wheels, Temporary Spare Tire, ABS, 4-Wheel Disc Brakes, Integrated Turn Signal Mirrors, CD P.....Read MoreLire la suite
2015 Jeep Grand Cherokee Laredo 4dr 4x4
| Price: | $19,900$18,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:173,130 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3522A |
| City: | Watrous |
Grand cherokee Laredo AltitudeTRANSMISSION: 8-SPEED TORQUEFLITE AUTOMATIC (STD), RADIO: UCONNECT 8.4 SIRIUSXM/HANDS-FREE -inc: 8.4 Touchscreen Nav-Ready See Retailer for Details, TRAILER TOW GROUP IV -inc: Rear Load-Levelling Suspension 180 Amp Alternator 4 & 7-Pin Wirin.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...


