Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Watrous
| Price: | $29,000$28,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:191,472 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3181A |
| City: | Watrous |
``Silverado1500 SWB 4WD Crew Cab``ENGINE 5.3L V8 ECOTEC3 WITH ACTIVE FUEL MANAGEMENT DIRECT INJECTION AND VARIABLE VALVE TIMING -inc: aluminum block construction w/FlexFuel capability aux external trans oil cooling, Cloth Seats, Intermittent Wipers, Privacy G.....Read MoreLire la suite
| Price: | $30,900$29,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:177,779 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.3L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | M7965 |
| City: | Watrous |
``Silverado1500 LWB 4WD Crew Cab``ENGINE 5.3L V8 ECOTEC3 WITH ACTIVE FUEL MANAGEMENT DIRECT INJECTION AND VARIABLE VALVE TIMING -inc: aluminum block construction w/FlexFuel capability (STD), Four Wheel Drive, Back-Up Camera, Split Bench Seat, 4-Wheel Disc Bra.....Read MoreLire la suite
2014 Chevrolet Trax 1LT All-Wheel Drive
| Price: | $16,900$14,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:76,372 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.4L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | S1628A |
| City: | Watrous |
Trax AWD LTAIR BAGS 10 TOTAL FRONTAL AND KNEE FOR DRIVER AND FRONT PASSENGER SIDE-IMPACT SEAT-MOUNTED AND ROOF RAIL FOR FRONT AND REAR OUTBOARD SEATING POSITIONS, ENGINE ECOTEC TURBO 1.4L VARIABLE VALVE TIMING DOHC 4-CYLINDER SEQUENTIAL MFI (138 hp [102.9 kW] @ 4900 rpm .....Read MoreLire la suite
| Price: | $30,900$25,995 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:163,563 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | T3073A |
| City: | Watrous |
F-150 FX4
| Price: | $CALL |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:286,768 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 4.3L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x2 |
| Stock #: | T3480A |
| City: | Watrous |
Silverado DBL CABENGINE 4.3L V6 ECOTEC3 WITH ACTIVE FUEL MANAGEMENT DIRECT INJECTION AND VARIABLE VALVE TIMING -inc: aluminum block construction w/FlexFuel capability (STD), Climate Control, Power Windows, Steel Wheels, Passenger Air Bag Sensor, Front Head Air Bag, A/C, Rear.....Read MoreLire la suite
Loading More Vehicles ...




